+420 739 075 069

Kovošrot

Od svého počátku zajišťujeme nákup, prodej a úpravu ocelového šrotu a barevných kovů. Svoji činnost v oblasti výkupu kovů jsme zahájili v roce 2001 uvedením do provozu moderní ekologické výkupny v Úhřeticích u Hrochova Týnce. V roce 2011 jsme zahájili provoz v kompletně zrekonstruované provozovně v Chrudimi na vlakovém nádraží.

 

Na našich provozovnách vykupujeme, třídíme a upravujeme kovový odpad a barevné kovy dle požadavků našich odběratelů a podle platných norem za maximálního dodržení podmínek ochrany životního prostředí. Odpady vykupujeme od fyzických osob i od výrobních závodů, kde zajišťujeme kompletní odpadové hospodářství včetně legislativy a svozu odpadů formou kontejnerového servisu. Pro spokojenost našich zákazníků jsme instalovali moderní mostové digitální váhy o nosnosti 30 a 60 tun.

  • výkup kovového odpadu a barevných kovů
  • výkup tříděného a smíšeného papíru
  • výkup elektroniky a elektroodpadů
  • likvidace technologických zařízení
  • kontejnerová doprava po celé ČR
Máte kovový odpad? Volejte +420 739 075 069

Ekologická likvidace autovraků

Společnost Veran s.r.o. je oprávněný subjekt k přejímce autovraků. Naše společnost splnila náročné legislativní podmínky k získání povolení pro oprávnění ekologické likvidace autovraků. Bez platného protokolu není možné dopravní prostředek odhlásit z registru vozidel. Doklad o ekologické likvidaci vystavíme bezplatně, Vaše vozidlo naložíme a odvezeme.

 

Kontejnerová autodoprava

Kontejnerovou dopravou Vám umožňujeme přepravi odpadů o objemu od 8 do 30m3. Kontejnery jsou vhodné například pro odvoz stavební sutě, zeminy, kovového odpadu, přepravy stavebního materiálu i paletového nebo volně loženého zboží. Možnost nakládky a vykládky hydraulickou rukou. Zajistíme Vám cenově dostupné uložení odpadu na skládky. Disponujeme moderní svozovou technikou a dostatečným množstvím malo i velkoobjemových kontejnerů.

Máte zájem o likvidaci odpadů? Kontaktujte nás!

+420 739 075 069