Pronájem kontejnerů

Po dohodě přistavíme a odvezeme kontejnery vhodných velikostí a objemů na požadované místo. Pronájem kontejnerů je ZDARMA. Kontejner objednáte na uvedeném telefonním čísle nebo pomocí objednávkového formuláře. Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat a domluvíme veškeré podrobnosti, které se týkají pronájmu kontejneru či likvidace Vašeho odpadu, popřípadě Vám rádi poradíme.

Více informací a poptávkový formulář v sekci pronájem kontejnerů nebo přímo na tel. 739 075 069 (p. Červinka)

Pronájem kontejnerů Chrudim

Autodoprava

Nabízíme Vám kontejnerovou dopravu, která je jednoduchým způsobem dopravy za minimální náklady a s vysokými manipulačními možnostmi. Disponujeme dostatečným počtem kontejnerů o objemu od 8 do 30 m3. Přeprava paletového nebo stavebního materiálu valníkovými kontejnery. Možnost nakládky hydraulickou rukou, vhodné zejména na kovový odpad nebo odvoz nepojízdného autovraku určeného k likvidaci.

Kontejnery jsou vhodné na přepravu sypkého materiálu, stavební sutě, kovového odpadu, dřeva, uhlí a dalších materiálů. Zajistíme uložení stavebních sutí a odpadu na skládkách.

Více informací a poptávkový formulář v sekci autodoprava nebo přímo na tel. 739 075 069 (p. Červinka)

Autodoprava Chrudim

Dělení hutního materiálu

Nabízíme Vám dělení zakoupeného hutního materiálu v našem KOVOBAZARU na Vámi požadované rozměry. Cena se odvíjí od počtu odebraného materiálu a počtu řezů. Vybraný materiál je dělen na požadované délky, z technických důvodů zatím neprovádíme dělení materiálu pod požadovanými úhly.

Více informací a poptávkový formulář v sekci hutní materiál nebo přímo na tel. 739 075 069 (p. Červinka)

Hutní materiál Chrudim

Výkup kovového odpadu

Na našich provozovnách vykupujeme, třídíme a upravujeme kovový odpad a barevné kovy dle požadavků našich odběratelů a podle platných norem za maximálního dodržení podmínek ochrany životního prostředí. Odpady vykupujeme od fyzických osob i od výrobních závodů, kde zajišťujeme kompletní odpadové hospodářství včetně legislativy a svozu odpadů formou kontejnerového servisu.

Aktuální ceny výkupu a více informací na tel. 605 826 000 (p. Vojtíčko)

Více informací v sekci kovošrot

Kovošrot

Ekologická likvidace vozidel

Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel. Bez platného protokolu není možné dopravní prostředek odhlásit z registru vozidel. Doklad o ekologické likvidaci vystavíme bezplatně, Vaše vozidlo naložíme a odvezeme.

Více informací a poptávkový formulář v sekci ekologická likvidace vozidel nebo přímo na tel. 739 075 069 (p. Červinka)

Ekologická likvidace autovraků